niedziela, 23 czerwca 2013

ELEANOR - MODEST.

Może najpierw powiem o tym:
https://twitter.com/Louis_Tomlinson/status/120620074301267968 
Louis napisał tego tweeta kilka minut (może godzin, nie jestem pewna) przed podpisaniem umowy. Jakiej umowy? 
Umowy na to, że Louis Tomlinson zgadza się mieć brodę. Zresztą, on i tak nie miał nic do gadania. To Eleanor podpisała tą umowę. 

Oczywiście powiązania Eleanor z Modest. Każdy już to chyba zna, więc po prostu pokażę wam fragment twitlongera napisanego przez @tomlinsur


'Czy wiedzieliście. Ze Elounor od początku było ściemą? Tata Eleanor pracuje w relacjach z Modest, a jej mama robi w branży modowej. Niestety źródło, mówi że nie może zbyt wiele na ten temat podać oprócz kilku spraw.
Tata Eleanor to Murray Calder. Który w 2006 roku wstąpił do Mediacom Edimbourg. Pracuje dla Mediacom, Vicaom, MTV, Nickelodeon (iCarly: iGo One Direction), i SYCO. Syco, jeśli nie wiecie jest to wytwórnia Simona Cowella, a Modest jest z Simonem powiązane. Wszystko nabiera sensu, hm? Więc, dlaczego nie wydać córkę jednego z zaufanych ludzi, jako brodę? Nie rozumcie tego jako fakt, że Simon maczał w tym palce. Simon jest bardziej związany z SYCO a SYCO to wytwórnia. To nie jest Modest!Management. Syco i MM to nie to samo. Chociaż jest też w pewnym stopniu powiązane. Tata Eleanor pracuje dla Viacom. Modest pracuje dla Viacom. 

Teraz dochodzi do tego fakt, że zostało powiedziane że to Harry zapoznał El z Lou. Bullshit. Dlaczego po prostu wszyscy nie powiedzą że Simon zna tatę Eleanor? Dlaczego nie powiedzieli prawdy? Dlaczego to ukrywają? Chyba odpowiedź wydaje się oczywista.
Umowa Eleanor wyszła 2 października 2011 roku. Źródło nie może podać dokumentów za co przeprasza. '

Tu też nie mam nic więcej do dodania.

PS: Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tą brodą jeszcze kiedyś coś napiszę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz