środa, 26 czerwca 2013

MOJE ŻYCIE ! ♥

Na tego bloga nie będę wchodziła codziennie , dlatego jeżeli macie chęć śledzić co u mnie zapraszam was bardzo serdecznie na mojego bloga o życiu codziennym . Na którego linka podam kiedy indziej ;)

3 komentarze:

 1. Hejka. Bardzo ciekawy blog . Bardzo mi się podoba jak wypowiadasz się o Eleanor. Jeśli chodzi o nią mamy podobne zdanie. Proszę pisz częściej . ;) PS. Jeśli wyłączysz to coś że trzeba wpisać jakiś tam rozmazany tekst, będzie łatwiej dodawać komentarze. Jak usunąć znajdziesz na necie . ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hejka! dzięki za opinie wróciłam do bloggowania i sądzę, że jeszcze może coś będę pisała.

   Usuń
 2. Słuchaj podziwiam to, jak Larry Shipper "walczą" o Larr'ego..to naprawde piękne i wogóle, ale nie obraź się Larry Shipper jak dla mnie żyją w filmie Science-Fiction...nie wieżę w tę śliczną bajeczkę a'la Romeo i Julia z prostego dla mnie powodu, aczkolwiek nieco złożonego...czy jak skacze dzięki temu popularność 1D, a co dopiero szacunek do homoseksualistów? Show-biznes jest na tyle brutalny, że podejrzewam taką sytuację...Harry i Louis nie są razem, ale Modest! każe im udawać "niby" zakochanych, ale że oni niby nie mogą być razem i wielka drama itd. A czemu tak sądzę? Po pierwsze: Modest! mając pół świata show-biznesu będzie miał taką wtopę jak zły photoshop?! Mogą mieć każdego grafika i zrobią to tak, że nic nie będzie widać!!! Ale nie!!! Po drugie: czy chłopcy własnej gęby nie mają?! Czy Harry i Louis to takie za przeproszeniem sieroty i ciołki, że nic powiedzieć nie mogą?! Gdyby się kochali mieliby ich w poważaniu. Ale to dla nich jest na rękę: boysband dobrze działa, a w dodatku jakie Larry emocje zapewnia?
  To jest moja opinia. Nocna przekmina, a dlaczego tak uważam? Bo zaczęłam powoli wierzyć w Larr'ego...naprawdę zaczynałam być Larry Shipper, ale coś mi tu śmierdziło i tyle...Powtarzam mam do was, LS mega szacunek, ale chciałam też wyrazić swoją opinię...nie napiszę, że rozwalacie ten fandom, bo to nieprawda! Pozdrawiam, mój tt to @Wasiakowa jak coś to pisz :)

  OdpowiedzUsuń